top of page

Notariāli tulkojumi

Mūsu tulkošanas birojs precīzi iztulkos jūsu dokumentus un nepieciešamības gadījumā nodrošinās arī tulkojuma notāriālu apliecinājumu. Mūsu kvalificētie un sertificētie tulki nodrošinās tulkojumus ar visaugstāko precizitāti. Ja jums ir svarīga kvalitāte un nepieciešams, lai tulkojums tiktu apliecināts saskaņā ar spēkā esošajām prasībām, RT Tulkojumi būs pareizā vieta, kur vērsties. 

Ņemot vērā mūsu plašo pieredzi dokumentu tulkošanā, jūs droši varat uzticēt mums dokumentu tulkošanu ar notariālu apstiprinājumu. Nepieciešamības gadījumā, sadarbībā ar dažādiem notāriem no vairākām valstīm, nodrošinām tulkojumus ar notariāli apliecinājumu, kuri ir legāli un derīgi visās valstīs, kurās ir nepieciešami tulkojumi. Mēs garantējam juridisku skaidrību un dokumentu tiesiskumu visās valodās. Ja mūsu valodas sarakstos neredzat savu nepieciešamo galamērķa valodu, tad droši sazinieties ar mums, un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.

Varam garantēt, ka Jūsu oficiālie dokumenti tiks iztulkoti kā tiesiski atzīti un apstiprināti dokumenti, pateicoties mūsu tulku profesionalitātei un precizitātei. Mūsu tulkošanas birojs darbojas saskaņā ar augstiem drošības un konfidencialitātes standartiem. Jūsu dokumenti ir drošās rokās, jo spējam nodrošināt profesionālus un uzticamus tulkošanas pakalpojumus. Saņemiet ātru un efektīvu notariāli apliecinātu tulkojumu, kas atbilst visām tiesiskām prasībām. Mūsu speciālisti garantē, ka jūsu dokumenti tiks apstrādāti profesionāli, ātri un norunātajā  laikā!

​Individualizēta risinājumu pieeja notariāli apliecinātiem tulkojumiem

Katrs dokuments ir unikāls, un mēs piedāvājam individualizētu risinājumu pieeju katra klienta vajadzībām. Sazinieties ar mums sev ērtākajā veidā, lai noskaidrotu nepieciešamo informāciju un cenu par notariāli apliecinātiem tulkojumiem un termiņiem.

Cieša sadarbība ar juristiem un notāriem

Mēs regulāri atlasam piemērotākos un attiecīgajā brīdī pieejamos notārus, lai spētu nodrošināt saviem klientiem ātrus un precīzus notariāli apliecinātus tulkojumus, kuri pilnībā atbilst juridiskajiem standartiem un prasībām. Uzticieties mums, ja vēlaties, lai jūsu dokumenti būtu juridiski skaidri un saprotami visiem juridiskās nozares profesionāļiem.

Lai veiktu notariāli apliecinātu tulkojumu, ir nepieciešams pilnībā noformēts un juridiski spēkā esošs dokuments. Dokumentā ir jāietver sekojoša informācija: 

01.

Dokumenta nosaukums

02.

Dokumenta izdevējs

03.

Dokumenta izdošanas datums

04.

Izdošanas un paraksta vieta

05.

Paraksts (-i)

Ko ir vērts zināt par notariāliem tulkojumiem?

Tulkojumu kopā ar oriģinālu uzrāda zvērinātam notāram, kas tos salīdzina un apliecina. Ja jums ir nepieciešams apliecināt arī dokumenta kopiju, tad jāņem vērā, ka, iesniedzot dokumentu tulkošanai, jebkurā gadījumā būs nepieciešams iesniegt arī dokumenta oriģinālu, lai to saskaņā ar paredzēto kārtību varētu iesniegt notāram.

Cenas par Notariāliem tulkojumiem

Dokumentu (diplomi, apliecības, izziņas u.c.) tulkojumiem ar notāriālo vai tulkošanas biroja apliecinājumu cenas tiek aprēķinātas par gabaldarbu. Lai noskaidrotu cenu, sazinieties ar mums. Biroja apliecinājuma izmaksas 5,- EUR bez PVN.

Sazinieties ar mums sev ērtākā veidā!

bottom of page